- سینما - یوتیوب بزرگترین جشنواره برخط سینمایی را برگزار می‌کند

با مشارکت ۲۰ جشنواره معتبر جهانی

یوتیوب بزرگترین جشنواره برخط سینمایی را برگزار می‌کند

تاریخ 13 اردیبهشت 1399 ساعت 13:30:37
منبع: واژه روز
کد خبر: 000667
یوتیوب جشنواره مجازی فیلم با مشارکت ۲۰ جشنواره از جمله کن، ترایبکا و ساندنس برگزار می‌کند.
یوتیوب بزرگترین جشنواره برخط سینمایی را برگزار می‌کند

به گزارش واژه روز، به دنبال تعطیلی سراسری فستیوال های فیلم به دلیل شیوع بیماری کووید ۱۹، یوتیوب جشنواره دیجیتالی فیلم ۱۰ روزه را با مشارکت ۲۰ جشنواره عمده جهان برگزار می‌کند. این رویداد به صورت رایگان در دسترس علاقه‌مندان و طرفداران فیلم قرار می‌گیرد.

یوتیوب این جشنواره مجازی فیلم را با مشارکت ۲۰ جشنواره از جمله کن، ترایبکا و ساندنس برگزار می کند. «We Are One» یک جشنواره جهانی فیلم توسط «Tribeca Enterprises» در نیویورک تولید و برگزار می شود.

این رویداد به میزبانی یوتیوب از ۲۰ جشنواره برتر فیلم شامل جشنواره فیلم کن ، جشنواره بین المللی فیلم تورنتو ، جشنواره فیلم ساندنس، جشنواره بین المللی فیلم برلین، جشنواره فیلم تریبکا و جشنواره فیلم ونیز بهره خواهد برد.

این جشنواره آنلاین از ۲۹ ماه می تا ۷ ژوئن ۲۰۲۰(۹ تا ۱۸ خردادماه) برگزار می شود و در سایت youtube.com/weareone در دسترس است. تماشای تمام برنامه‌ها و رویدادهای این جشنواره بزرگ رایگان بوده و هیچ تبلیغ و آگهی بازرگانی در آن نمایش داده نمی شود و شامل بخش های فیلم بلند، فیلم کوتاه، مستند، موسیقی، کمدی و بحث ها و موارد حاشیه ای جشنواره است.

در حال حاضر سازمان دهندگان این رویداد مشخص نکرده‌اند چه فیلم‌هایی در این جشنواره بزرگ اینترنتی اکران خواهند شد. آنها اعلام کرده‌اند که طی هفته‌های آتی برنامه اکرانها را اعلام خواهند کرد.

یوتیوب و تریبکا گفتند از بینندگان خواسته می شود برای کمک به بهبود شرایط بیماری کووید ۱۹ کمک مالی کنند و این کمک‌ها در اختیار سازمان بهداشت جهانی و سازمانهای محلی قرار خواهد گرفت.

۲۰ فستیوالی که در این رویداد با فستیوال «We Are One» همکاری دارند عبارتند از: جشنواره بین المللی فیلم انیمیشن آنِسی، جشنواره بین المللی فیلم برلین، جشنواره فیلم BFI لندن، جشنواره فیلم کن، جشنواره بین المللی فیلم گوادالاجارا، جشنواره بین المللی فیلم و جوایز ماکائو (IFFAM)، جشنواره فیلم بمبئی (MAMI)، جشنواره بین‌المللی فیلم کارلووی واری، جشنواره فیلم لوکارنو، جشنواره بین‌المللی فیلم مراکش، جشنواره فیلم نیویورک، جشنواره بین‌المللی فیلم سن سباستین، جشنواره فیلم سارایوو، جشنواره فیلم ساندنس، جشنواره فیلم سیدنی، جشنواره بین‌المللی فیلم توکیو، جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو، جشنواره فیلم ترایبکا و جشنواره فیلم ونیز.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
مقاله
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi