- مازندران - ایجاد بازارچه دائمی صنایع دستی در فریدونکنار

ایجاد بازارچه دائمی صنایع دستی در فریدونکنار

تاریخ 08 اردیبهشت 1399 ساعت 17:03:44
منبع: واژه روز
کد خبر: 000656
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران گفت: با آماده سازی زیرساخت های لازم، به زودی بازارچه دائمی صنایع دستی در شهرستان فریدونکنار ایجاد خواهد شد.
ایجاد بازارچه دائمی صنایع دستی در فریدونکنار

به گزارش واژه روز، «سیف الله فرزانه» روز یکشنبه در جلسه با حضور فرماندار و شهردار فریدونکنار گفت: این شهرستان، دارای پتانسیل و ظرفیت قابل توجهی دررشته حصیر بافی و جاجیم است و در سال 98 بیش از 100 نفر در روستای کاردگر محله فریدونکنار، آموزش دیده اند.

وی با اشاره به دغدغه اصلی هنرمندان که همان فضای تولید و فروش محصولات است، اظهار کرد: با همکاری شهرداری و تامین زیرساخت های های لازم، به زودی بازارچه دائمی صنایع دستی در شهرستان فریدونکنار ایجاد خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران گفت: پیش از این، با همت مسئولان شهری، فضایی در اختیار هنرمندان قرار گرفته بود ولی با توجه به نقش مهم موقعیت جغرافیایی بازارچه در راستای فروش، برنامه ریزی جهت تغییر این مکان به سواحل در دست اقدام است.

فرزانه با اشاره به درگیری جامعه با ویروس کرونا و رکود اقتصادی در تمام بخش ها گفت: برنامه ریزی در خصوص حمایت از سایت ها و پایگاه های فروش اینترنتی صنایع دستی، ادامه خواهد داشت.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
مقاله
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi