- مازندران - شهادت ۵۰ خبرنگار از رسانه‌های مختلف جهان در غزه جنایت تاریخی اسرائیل است

شهادت ۵۰ خبرنگار از رسانه‌های مختلف جهان در غزه جنایت تاریخی اسرائیل است

تاریخ 15 آبان 1402 ساعت 18:03:08
کد خبر: 002569
مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: شهادت ۵۰ خبرنگار از رسانه‌های مختلف جهان در غزه نشان دهنده جنایت تاریخی و جعلی بودن رژیم غاصب و منحوس اسرائیل است.
 شهادت ۵۰ خبرنگار از رسانه‌های مختلف جهان در غزه جنایت تاریخی اسرائیل است

به گزارش واژه روز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و به نقل از خبرگزاری ایرنا، ایمان شمسایی شامگاه روز دوشنبه در آیین اختتامیه جشنواره رسانه‌ای خزر در چالوس، ضمن محکوم کردن جنایات و کودک کشی رژیم غاصب اسرائیل یاد آور شد: متاسفانه در این حادثه دست کم ۵۰ خبرنگار رسانه‌های مختلف جهان در غزه به شهادت رسیدند و چنین اتفاقی سندی بر شقاوت رژیم منحوس اسرائیل محسوب می‌شود. 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: امروز اصل و اساس جشنواره‌های تخصصی در حوزه رسانه، ایده پردازی است به این معنا که اگر جشنواره با موضوع خزر شکل پیدا کرد باید این مهم در صفحات و بیلبوردهای شهری در کنار صفحات اقتصادی و اجتماعی جایگاه داده شود. 

این مقام مسئول توضیح داد: اگر جشنواره تخصصی مطبوعات سینما در کشور برگزار می‌شود برای آن است که سینما در هنر یک امتیاز بالایی دارد و خزر امروز یکی از مولفه‌های هویتی است و تمام مردم ایران حتی از دیگر کشورها سالی یکبار هم شده از این مواهب الهی دیدن می کنند. 

شمسایی اظهار کرد: با وجود برخورداری از چنین مزیت الهی، رسانه‌های استانی و کشورهای مجاور نمی‌توانند مولفه هویتی خزر را به اولویت کشورشان تبدیل کنند و اگر مشکلاتی وجود دارد، رسانه‌ها باید پای کار بیایند و آن را حل کنند. 

شهادت ۵۰ خبرنگار از رسانه‌های مختلف جهان در غزه جنایت تاریخی اسرائیل است 

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نقش رسانه‌ها در این حوزه بسیار مهم و اثر بخش بوده به معنای بهتر آنکه رسانه ها نقش جاده ۲ طرفه را دارند هم می‌توانند وحدت رویه و انسجام میان مسئولان ایجاد کنند و از طرفی هم با بهره‌گیری از سرمایه‌های اجتماعی به ویژه کارشناسان و صاحب نظران برای حل این مشکلات راهکار ارائه دهند. 

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن قدردانی از مسئولان به ویژه استاندار بابت شناخت صحیح و درک درست از رسانه‌ها ابراز امیدواری کرد دغدغه‌ها و مشکلاتی که در این آیین مطرح شده در سایه همدلی، همگرایی و انسجام رویه حل و فصل کنیم. 

۳۵۱ اثر به اولین دوره جشنواره ارسال و ۴۱ نفر برگزیده شدند.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها