- مازندران - نقش بانوان در رشد و تعالی کشور انکارناپذیر است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران:

نقش بانوان در رشد و تعالی کشور انکارناپذیر است

تاریخ 27 بهمن 1398 ساعت 17:56:34
منبع: واژه روز
کد خبر: 000397
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران امروز - یکشنبه 27 بهمن - با همراهی مشاور امور بانوان این اداره کل از بانوان همکار به مناسبت میلاد باسعادت حضرت فاطمه(س) و روز زن با اهدای گل و لوح سپاس تقدیر کرد.
نقش بانوان در رشد و تعالی کشور انکارناپذیر است


به گزارش واژه روز، «عباس زارع» در دیدار با بانوان شاغل دستگاه فرهنگ و هنر مازندران گفت: رشد و تعالی کشور در گرو تربیت نسلی اخلاق مدار، باغیرت، شجاع، متدین، آگاه و هوشیار است که می‌طلبد بانوان با الگوپذیری از حضرت زهرا (س) برای تحقق این مهم تلاش کنند.

وی در این دیدارها که در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، نمایندگی خبرگزاری شبستان و ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان انجام شد، ضمن تجلیل از بانوان همکار به مناسبت ولادت باسعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س)، از این قشر اثرگذار خواستار شد تا در محیط کاری بر اساس توانمندی‌های خود در جهت توسعه و پیشرفت امور فعالیت کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران با اشاره به نقش و جایگاه مهم زن در خانواده و اجتماع گفت: حضرت زهرا(س) اسوه کامل اخلاق و پاکیزگی است که می‌طلبد بانوان با بهره‌گیری از سیره اخلاقی و عملی دردانه رسول مکرم اسلام در مسیر اهداف خود، زندگی سالم و تأثیرگذاری داشته باشند.

وی با بیان اینکه رشد و تعالی کشور در گرو تربیت نسلی اخلاق مدار، باغیرت، شجاع، متدین، آگاه و هوشیار است، افزود: امنیت امروز کشور مرهون خون بلباسی ها، حججی‌ها و سلیمانی‌ها است که نتیجه تربیت صحیح مادرانی است که با الگوپذیری از حضرت فاطمه زهرا (س) توانستند فرزندانی موفق به جامعه تحویل دهند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi