- مازندران - تشکیل قرارگاه رسانه‌ای در مازندران با محوریت مقابله با کرونا

تشکیل قرارگاه رسانه‌ای در مازندران با محوریت مقابله با کرونا

تاریخ 13 اسفند 1398 ساعت 13:58:12
منبع: واژه روز
کد خبر: 000473
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در دوازدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان که ۱۰ اسفند در دفتر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری برگزار شد، گزارشی از شیوه اطلاع رسانی و آموزش همگانی درخصوص رعایت بهداشت شخصی و اجتماعی برای مقابله با ویروس کرونا ارائه کرد.
تشکیل قرارگاه رسانه‌ای در مازندران با محوریت مقابله با کرونا

به گزارش واژه روز، «عباس زارع» گفت: تا کنون با رصد فضای مجازی، تولید محتوای آموزشی، تعطیلی فعالیت‌های گسترده در سطح استان، انتشار کلیپ و پوسترهای متعدد در شهرها و روستاها به ویژه در فضای مجازی و ... به خوبی مردم را راهنمایی کردیم و به همین منظور از زحمات و همکاری استانداری، دانشگاه علوم پزشکی و سایر نهادها قدردانی می‌کنم.

وی اظهار کرد: با طراحی قرارگاه رسانه‌ای در فضای مجازی و بهره مندی از توانایی‌های متخصصان استان، تولید محتوای لحظه به لحظه در حال انجام است.

این مسئول فرهنگی و هنری استان همچنین خاطرنشان کرد: پیش از این تمامی برنامه های فرهنگی، هنری، همایش‌ها، کنسرت‌ها، نمایش‌ها، کلاس‌های آموزشی ... را برای کنترل شرایط بهداشتی جامعه تعطیل کردیم که خوشبختانه با ارائه فعالیت‌ها و آموزش‌های رسانه‌ای، مردم آگاه استان، در کنترل و مراقبت از سلامت خود و خانواده‌ها بسیار خوب عمل کردند.

در این نشست دکتر «حامد روحانی زاده» معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان از مردم خواست تا از سفر به این استان پرهیز کنند و حضور در اماکن پرجمعیت خودداری کنند، وی گفت: امن‌ترین مکان در حال حاضر خانه‌ها می‌باشد.

دکتر «حسین حسن نژاد» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری نیز در این نشست از واکنش سریع و به موقع مسئولین استا در مقابله با ویروس کرونا خبر داد و گفت: اقدامات پیشگیرانه مؤثری در این خصوص انجام دادیم و در مبادی ورودی استان از مردم عزیز، تب سنجی دقیق با هدف پایش و ارزیابی افراد بیمار و انتقال آنها به مراکز درمانی انجام می‌شود.

 فعالیت‌های آموزشی و پیشگیری از بیماری به صورت مستمر و لحظه به لحظه از طریق فضای مجازی و بیش از ۲۰۰۰ کانال فعال کشوری و استانی در حال انجام است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
مقاله
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi