- مازندران - فراخوان جشنواره دانش‌آموزی «مجازندران» منتشر شد

فراخوان جشنواره دانش‌آموزی «مجازندران» منتشر شد

تاریخ 24 اسفند 1398 ساعت 16:13:12
منبع: واژه روز
کد خبر: 000499
اداره کل آموزش و پرورش مازندران فراخوان جشنواره فرهنگی هنری مجازی ویژه دانش‌آموزان را منتشر کرد.
فراخوان جشنواره دانش‌آموزی «مجازندران» منتشر شد

به گزارش واژه روز، معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش مازندران به منظور غنی‌سازی اوقات در خانه ماندن دانش‌آموزان در تعطیلات نوروز و روزهای باقی مانده تا پایان سال، جشنواره‌ای مجازی با نام «مجازندران» را طراحی و فراخوان آن را منتشر کرد.

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش مازندران به واژه روز گفت: این جشنواره مجازی دانش‌آموزی ویژه دانش‌آموزان همه مقاطع تحصیلی طراحی شده و دانش‌آموزان سراسر کشور می‌توانند در آن شرکت کنند.

«احسان شریعت» اظهار کرد: طراحان جشنواره «مجازندران» این رویداد را بدون محدودیت موضوعی تدوین کرده‌اند و دانش‌آموزان می‌توانند در موضوعات مختلف آثار خود را به دبیرخانه جشنواره بفرستند.

وی افزود: دانش‌آموزان می‌توانند در رشته‌های فرهنگی و هنری قرائت قرآن، دکلمه، شعر، فن بیان، اجرا، خوشنویسی، طراحی، نقاشی، تذهیب، گرافیک، عکاسی، تکخوانی، تکنوازی، صنایع دستی، استنداپ، دابسمش و سایر فعالیت‌های هنری آثارشان را به نام کاربری @majazandarann در پیام‌رسان‌های تلگرام و ایتا بفرستند.

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش مازندران خاطرنشان کرد: مهلت فرستادن آثار از 20 اسفند آغاز شده و تا 20 اردیبهشت ادامه دارد. نتایج برگزیدگان در رشته‌های مختلف نیز 4 خرداد و همزمان با عید سعید فطر اعلام خواهد شد. به برگزیدگان این جشنواره در هر رشته از هر مقطع تحصیلی لوح تقدیر و جایزه نفیس اهدا می‌شود. همچنین به قید قرعه به 100 نفر از شرکت‌کنندگان نیز جوایزی اهدا خواهد شد.

شریعت تصریح کرد: تأکید ما بر تولید آثار در منزل است. دانش‌آموزان در این روزهای دور از مدرسه علاوه بر انجام تکالیف درسی خود که از شبکه آموزش پخش می‌شود، می‌توانند در اوقات فراغت به فکر تولید آثار فرهنگی و هنری در رشته‌های مختلف باشند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
مقاله
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi