- مازندران - تقدیر استاندار از فعالیت های اهالی فرهنگ، هنر و رسانه مازندران

تقدیر استاندار از فعالیت های اهالی فرهنگ، هنر و رسانه مازندران

تاریخ 28 اسفند 1398 ساعت 16:30:30
منبع: واژه روز
کد خبر: 000508
 استاندار مازندران با صدور پیامی از تلاش ها و اقدامات هنرمندان و رسانه ها و خبرنگاران استان مازندران بابت تولید اخبار و محتوای فرهنگی و هنری در راستای آگاهی بخشی به مردم درخصوص پیشگیری و مقابله با کرونا قدردانی کرد.
تقدیر استاندار از فعالیت های اهالی فرهنگ، هنر و رسانه مازندران

به گزارش واژه روز، «احمد حسین‌زادگان» استاندار مازندران در پیام قدردانی خود از اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه مازندران نوشت:

مقابله با بیماری کرونا و آگاه سازی مردم جامعه برای چگونگی مبارزه و مقابله با این ویروس، امروز به عنوان موضوع و اولویت اصلی ماست و این حادثه تلخ که خسارتهایی را به مردم استان وارد کرده دارای ابعاد مختلف بهداشتی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و ... است.

ما با همدلی، اتحاد و همبستگی عالی می‌توانیم از این حادثه به خوبی عبور کرده و با انجام اقداماتی مؤثر، با کمک همه اقشار مردم به ویژه گروه‌های مرجع، متخصصان، پزشکان و پرستاران عزیز و زحمتکش، ویروس کرونا را شکست دهیم.

بخش فرهنگی و اجتماعی این جریان از اهمیت بالایی برخوردار است و گروه‌های مرجع فرهنگی، هنرمندان و رسانه ها می توانند در پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا با تولیدات متنوع خبری و فرهنگی و هنری آثار مهمی برجای گذارند و به واسطه اقبال عمومی به اخبار، اطلاعات و آثار فرهنگی و هنری ، این تولیدات و انتشار آن در فضای مجازی می تواند در فرهنگسازیِ اثرگذار در این راستا کارگشا باشد.

 هنرمندان و انجمن های فرهنگی و هنری و خبرنگاران و رسانه ها و فعالان فضای مجازی در استان مازندران از ابتدای شیوع این بیماری همراه مردم و مسئولین بودند و با تلاش‌های شبانه روزی خود نشان دادند که مردم ما در برابر مشکلات کوچک و بزرگ در کنار هم، از یکدیگر محافظت می‌کنند.

 لازم می دانم از تمامی فعالان درعرصه فرهنگ، هنر و رسانه به ویژه فعالان فضای مجازی و‌ تولید محتوا که در امر آگاه سازی مردم با هدف پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا حضور و فعالیت جدی کردند، تشکر و قدردانی نمایم، امیدوارم با اینگونه اقدامات ارزشمند و همراهی متعهدانه مردم و با عنایت خداوند متعال، تندرستی و نشاط عمومی بر این سرزمین سرسبز و مردمان سخت کوش و مهربانش تا ابدگسترده باشد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
مقاله
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi