- مازندران - زوج پرستار بابلی هزینه عروسی خود را به مقابله با کرونا اختصاص دادند

زوج پرستار بابلی هزینه عروسی خود را به مقابله با کرونا اختصاص دادند

تاریخ 06 فروردین 1399 ساعت 11:13:56
منبع: ایرنا
کد خبر: 000527
زوج پرستار بابلی مراسم جشن عروسیشان را که برای نیمه شعبان برنامه‌ریزی شده بود، لغو کردند و هزینه آن را برای تولید اقلام بهداشتی در راستای شکست ویروس کرونا اختصاص دادند.
 زوج پرستار بابلی هزینه عروسی خود را به مقابله با کرونا اختصاص دادند

به گزارش واژه روز به نقل از ایرنا، «مهدی حسین زاده» و «مرجان دلجو» زوج پرستار از روستای حاجی کلا از توابع بخش لاله آباد بابل که از چند ماه پیش تاریخ عروشیشان را برای روز ۲۱ فروردین ماه جاری همزمان با نیمه شعبان مشخص کرده بودند، در یک ماه اخیر در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا قرار گرفتند.

این زوج پرستار با انتشار پیامی در فضای مجازی از همه مهمانان، دوستان و آشنایان که قرار بود در این مراسم حضور داشته باشند، عذرخواهی و اعلام کردند که به طور کلی مراسم عروسی را لغو کرده اند و هزینه آن را برای شکست کرونا اختصاص داده اند.

در یک ماه اخیر که مراکز درمانی درگیر با بیماران کرونایی شهرستان بابل از شهروندان و خیرین برای تامین اقلام اساسی کمک خواسته بودند ، بابلی ها صحنه های پر افتخاری را خلق کردند که بخشش حقوق بازنشسته تا هزینه های عروسی این زوج از جمله این اقدام خداپسندانه است.

بابلی ها با تشکیل ستاد مردمی مبارزه با کرونا بر اساس رقمی که ۱۰ روز گذشته اعلام کردند بیش از ۲۰ میلیارد ریال کمک های خیرخواهانه خیرین به مراکز درمانی اهداء کردند که همچنان این نگاه خیرخواهانه ادامه دارد که این اقدامات خیرخواهانه مشکلات زیادی را از مراکز درمانی برطرف کرده است.

خوشبختانه بیماران کرونایی بستری در بیمارستان های بابل که نزدیک به ۵۰۰ نفر بودند و در ابتدایی ترین اقلام بهداشتی دچار مشکل بودند تا حدودی این معضل برطرف شده و بیماران کرونایی بستری در بیمارستان ها روند نزولی پیدا کرده و در حال حاضر به حدود ۳۲۰ نفر کاهش یافته است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
مقاله
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi