- مازندران - برگزیدگان هفته اول پویش کتابخوانی نوروزی معرفی شدند

برگزیدگان هفته اول پویش کتابخوانی نوروزی معرفی شدند

تاریخ 11 فروردین 1399 ساعت 12:38:35
منبع: واژه روز
کد خبر: 000555
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از انتخاب و معرفی برگزیدگان هفته اول پویش کتابخوانی نوروزی خبر داد.
برگزیدگان هفته اول پویش کتابخوانی نوروزی معرفی شدند

به گزارش واژه روز، «عباس زارع» گفت: همزمان با ایام نوروز، پویش کتابخوانی نوروزی در منزل را آغاز کردیم. به این ترتیب که شهروندان کتاب هایی را که در منزل مطالعه می‌کنند در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده و هرکدام پنج نفر دیگر را به مطالعه آن کتاب‌ها تشویق کنند و در پایان آدرس صفحه اینستاگرامی این اداره کل را نیز تگ و منشن کنند.

وی افزود: این پویش تا ۱۵ فروردین ادامه خواهد داشت و علاقمندان می‌توانند برای شرکت در این پویش از آدرس اینستاگرامی این اداره کل @ershad_mazandaran استفاده کنند.

زارع در پایان اسامی برگزیدگان هفته اول پویش کتابخوانی نوروزی را به شرح زیر اعلام کرد و گفت: این عزیزان می‌توانند برای دریافت هدایای خود، بعد از تعطیلات نوروزی با مراجعه به معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران اقدام کنند.

اسامی منتخبین هفته اول پویش کتابخوانی نوروزی:

۱_ زهرا ابراهیمی نژاد-بابل
۲_ سید محسن رجبیان-ساری
۳_ سمیه فروتن-نوشهر
۴_ مهدی ناظری-نکا
۵_ سکینه هرسیج ثانی-چالوس

 

شهروندان مازندرانی می‌توانند با گرفتن عکس کتاب‌هایی که در تعطیلات نوروز در حال مطالعه هستند و دعوت از ۵ نفر دیگر از طریق اینستاگرام، در این پویش شرکت کرده و هدیه دریافت کنند. به قید قرعه به صورت هفتگی از بین تمام کسانی که در این پویش شرکت می‌کنند هر هفته به ۵ نفر، یک بسته پنج میلیون ریالی از کتاب‌های پرمخاطب اهدا می‌شود. شرکت‌کنندگان عزیز می‌توانند عکس کتاب‌هایی را که مطالعه می‌کنند در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده و آدرس صفحه اینستاگرامی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران را در پست‌های خود به صورت تگ درج کنند و همچنین در استوری خود به آدرس @ershad_mazandaran استوری کنند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
مقاله
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi