- مازندران - ممنوعیت انتشار نسخه کاغذی نشریات تا پایان محدودیت های کرونایی

ممنوعیت انتشار نسخه کاغذی نشریات تا پایان محدودیت های کرونایی

تاریخ 12 فروردین 1399 ساعت 12:45:07
منبع: فرهنگ و ارشاد
کد خبر: 000557
اطلاعیه کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی ستاد ملی مقابله با کرونا در مورد انتشار نسخه کاغذی رسانه ها منتشر شد.
ممنوعیت انتشار نسخه کاغذی نشریات تا پایان محدودیت های کرونایی

به گزارش واژه روز، معاون فرهنگی رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد مازندران با اشاره به شیوع کرونا در کشور و توصیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر فاصله گذاری اجتماعی، گفت: موضوع انتشار نشریات کاغذی در دستور کار کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا قرار داشته و مورد بررسی همه جانبه قرار گرفت.

«معصومه فرجی» افزود: بر اساس مصوبه کمیته اطلاع رسانی و نظر به اینکه انتشار مطبوعات و نشریات کاغذی مستلزم فعالیت مجموعه ای از افراد از خبرنگاران تا صنعت چاپ و توزیع است و این روند بالقوه ممکن است به شیوع بیشتر بیماری بینجامد. لذا در راستای اجرای حداکثری طرح ملی فاصله گذاری اجتماعی، مصوب ستاد ملی مقابله با کرونا، نسخه کاغذی نشریات تا پایان این طرح چاپ نخواهد شد و رسانه های مکتوب تمام ظرفیت خود را در فضای برخط و شبکه های اجتماعی برای تقویت جریان اطلاع رسانی و کارکرد آموزشی مقابله با کرونا همانند هفته های اخیر به کار خواهند گرفت.

فرجی تصریح کرد: کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی کرونا از تلاش های مستمر ۲۴ ساعته و مجدانه تمامی رسانه های کشور طی هفته های اخیر در امر اطلاع رسانی و آموزش مردم در نحوه پیشگیری و مقابله با کرونا - ایجاد بستر ارتباطی موثر بین تمامی دستگاه های فعال در ستاد ملی مقابله کرونا با مردم برای هم افزایی و همکاری و مشارکت ملی، تقدیر و تشکر بعمل می آورد.

وی گفت: در خصوص اعلام وصول ها پس از این اطلاعیه، برنامه ریزی لازم برای اعلام وصول براین اساس در دست اجراست تا هیچگونه حقی از مطبوعات زایل نشود.

فرجی در پایان خاطرنشان ساخت: شرایط فعلی در نظم انتشار رسانه‌های مکتوب خللی ایجاد نخواهد کرد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
مقاله
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi