- مازندران - اهمیت مخاطب شناسی و شناخت ذائقه جامعه در تولید محتوا

اهمیت مخاطب شناسی و شناخت ذائقه جامعه در تولید محتوا

تاریخ 21 اردیبهشت 1399 ساعت 17:04:17
منبع: واژه روز
کد خبر: 000688
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در دیدار معاون اجتماعی پلیس استان با وی بر مخاطب شناسی و شناخت ذائقه جامعه در تولید محتوا تاکید کرد.
اهمیت مخاطب شناسی و شناخت ذائقه جامعه در تولید محتوا

به گزارش واژه روز، «عباس زارع» در نشست تعاملی با معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران و کارشناسان این معاونت، ضمن قدردانی از دغدغه های فرهنگی و اجتماعی پلیس، گفت: در حوزه فرهنگسازی و تهیه برنامه های فرهنگی و هنری باید از کارشناسان اهل فن استفاده شود.

وی با تاکید بر مخاطب شناسی و شناخت ذائقه جامعه در تولید محتوا، گفت: با توجه به نفوذ اینترنت و فعالیت گسترده شبکه های اجتماعی و فضای مجازی، باید تلاش کرد تا نسبت به جذب مخاطب در این حوزه و فرهنگ سازی در بین خانواده ها و فرزندان اقدام کرد.

زارع وجود آسیب های اجتماعی و مشکلات فرهنگی در جامعه را در شأن نظام اسلامی ندانست و افزود: یکی از علل مهم بروز تهدیدات و آسیب های اجتماعی در حوزه فضای مجازی، غفلت خانواده ها از فرزندان است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از آمادگی این اداره کل برای انجام طرح های مشترک فرهنگی و اجتماعی با معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان در حوزه طرح سالم سازی سواحل دریا و اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و همچنین استفاده از ظرفیت های رسانه ای و تبلیغاتی این اداره کل خبر داد.

سرهنگ «سید جعفر ساداتی» معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران نیز در این نشست، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی را محور اصلی برنامه های فرهنگی دانست، گفت: باید با تعامل و همکاری سایر دستگاه ها و نهادهای اجرایی استان به ویژه نهادهای فرهنگی و اجتماعی در مسیر توسعه فرهنگی استان گام برداریم.

وی با اشاره به برخی اقدامات فرهنگی غیرمنسجم بر هم افزایی و انسجام در امور فرهنگی در راستای افزایش اثربخشی و تاثیر گذاری در حوزه های مختلف تاکید کرد.

سرهنگ ساداتی با اشاره به رویکرد جامعه محوری پلیس در ماموریت ها یکی از وظایف معاونت اجتماعی در بدنه ناجا را انجام اقدامات فرهنگی و اجتماعی در حوزه پیشگیری از جرایم و کاهش آسیب های اجتماعی برشمرد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران در پایان بر تهیه و تنظیم تفاهمنامه همکاری در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی بین پلیس و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
مقاله
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi