- مازندران - گرامیداشت سالگرد فروغ با ویژه‌برنامه «خانه سیاه است» در ساری

گرامیداشت سالگرد فروغ با ویژه‌برنامه «خانه سیاه است» در ساری

تاریخ 24 بهمن 1398 ساعت 16:31:31
منبع: واژه روز
کد خبر: 000383
نمایشگاه نقاشی و نشست ادبی «خانه سیاه است» به مناسبت سالگرد درگذشت فروغ فرخزاد عصر امروز در ساری به میزبانی نگارخانه اهورا برگزار می‌شود.
گرامیداشت سالگرد فروغ با ویژه‌برنامه «خانه سیاه است» در ساری

به گزارش واژه روز، نگارخانه «اهورا» ه مدیریت عبدالرضا احمدی قرار است عصر امروز نشستی ادبی به بهانه پنجاه و سومین سالروز درگذشت فروغ فرخزاد برگزار کند که با افتتاح یک نمایشگاه گروهی نقاشی همراه است.

در نشست ادبی عصر امروز که از ساعت 16 تا 20 با اجرای حسین مؤمنی برگزار می‌شود، فرزین پارسی‌کیا با موضوع «سیری در شعر فروغ» سخنرانی خواهد کرد. همچنین عبدالرضا احمدی نیز مباحثی درباره «زن در هنر معاصر» را بیان می‌کند و مرصاد فولادی قرار است پیرامون «تاثیر فروغ در شعر معاصر» نکاتی را مطرح کند.

اجرای پرفورمنس «خانه سیاه است» کاری از آموزشگاه بازیگری خانه پدری هنرمندان آمل نیز بخشی از مراسم امروز است که توسط ناصر شاکری، پونه قدیری و هانیه بذرافشان انجام می‌شود.

خوانش شعر و ترانه نیز بخشی دیگر از نشست ادبی امروز است که در آن یاسر امیری، محمد امینی، معصومه بابایی، آرش قاسمی، الهام قریشی، فرسا عمران، سعیده مجابی، لیلا محبوبی، محمد مرادی، جابر نوری و مونا نوری شعرخوانی خواهند کرد.
نمایشگاه نقاشی «خانه سیاه است» نیز همزمان با برپایی نشست ادبی امروز در نگارخانه اهورا گشایش می‌یابد و تا یکم اسفند برپاست.

در این نمایشگاه آثاری از عبدالرضا احمدی، سمیه اویارحسین، محمد بابایی، محمد بوستانی، مجید بوستانی، طلیعه توکلی، روحا تیموری، پریسا جعفری، ملاحت رحیم‌پور، عسکر زمانی، فاطمه ستاره، خلیل سماعی، ناصر شاکری، خسرو شاهین، ری‌را شریعتی، مریم عمادی، زهرا فلاح، محمود کاظمیان، امیرگلزاده، ابراهیم گنجیان و علی یوسفی با نمایشگاه‌گردانی سمیه اویارحسین به نمایش در می‌آید.

بازدید از این نمایشگاه تا یکم اسفند هر روز از ساعت 16 تا 20 در نگارخانه اهورا به نشانی ساری، خیابان مازیار، مازیار6 امکانپذیر است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi