- مازندران - مهلت شرکت در جشنواره رسانه‌ای «گره» تمدید شد

مهلت شرکت در جشنواره رسانه‌ای «گره» تمدید شد

تاریخ 17 فروردین 1399 ساعت 12:35:51
منبع: واژه روز
کد خبر: 000574
دبیر جشنواره ملی رسانه‌ای «گره» مازندران گفت: با توجه به ادامه شیوع ویروس کرونا و ضرورت مقابله با آن، زمان برگزاری اولین جشنواره ملی رسانه‌ای «گره» در مازندران تمدید شد.
مهلت شرکت در جشنواره رسانه‌ای «گره» تمدید شد

به گزارش واژه روز، «رضا مبینی» افزود: بر اساس اعلام قبلی مقرر بود که این جشنواره در نیمه اردیبهشت ماه برگزار و آثار ارسالی یادداشت‌نویسان کشور تا ۱۵ فروردین ماه به دبیرخانه این جشنواره ارسال شود که فعلا زمان ارسال آثار تا ۳۱ فروردین ماه و اختتامیه و زمان برگزاری جشنواره در خرداد ماه اعلام شده است.

مبینی اظهار کرد: اطلاع‌رسانی درست و به هنگام از مهم‌ترین وظایف رسانه‌هاست که در این بخش بسیج رسانه نکا تلاش دارد تا جشنواره ملی رسانه‌ای «گره» به منظور تقدیر از خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه با موضوع کرونا داشته باشد.

دبیر جشنواره ملی رسانه‌ای «گره» مازندران با اعلام اینکه تاکنون ۱۵۰ اثر از حدود ۲۰ استان کشور آثار مختلفی از یادداشت‌نویسان ارسال شده است، گفت: همه خبرنگاران، نویسندگان، تحلیل‌گران، کارشناسان و فعالان عرصه رسانه می‌توانند یادداشت‌های تحلیلی خود را که با موضوع کرونا در رسانه‌های مکتوب و مجازی منتشر شده است به این جشنواره بفرستند.

مبینی گفت: آثار افراد شرکت کننده با نام خودشان باید در بازه زمانی ۱۵ اسفند الی ۳۱ فروردین ماه در یکی از رسانه‌های مکتوب و مجازی منتشر شده باشد.

دبیر جشنواره ملی رسانه‌ای «گره» با بیان اینکه این جشنواره به همت بسیج رسانه نکا و با موضوع کرونا برگزار می‌شود، افزود: افراد شرکت کننده می‌توانند اثر و مشخصات کامل خود را به صورت عکس یا پی‌دی‌اف به شماره تماس ۰۹۳۶۰۷۸۴۷۸۲ واتس‌اپ یا سروش بفرستند.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
مقاله
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi