- مازندران - مراسم تشییع پیکر استاد خوشرو لغو شد

مراسم تشییع پیکر استاد خوشرو لغو شد

تاریخ 11 اسفند 1398 ساعت 12:36:44
منبع: واژه روز
کد خبر: 000460
مراسم تشییع استاد «ابوالحسن خوشرو» به دلیل وضعیت ویژه جامعه و رعایت نکات بهداشتی و پیشگیری از برگزاری تجمع لغو شد.
مراسم تشییع پیکر استاد خوشرو لغو شد

به گزارش واژه روز، خانواده خوشرو از لغو مراسم تشییع این هنرمند پرآوازه موسیقی مازندران خبر دادند و از علاقه‌مندان به او خواستند تا از حضور در محل خاکسپاری و برگزاری تجمع به یاد استاد خوشرو خودداری کنند.

در اطلاعیه‌ای که از سوی خانواده استاد خوشرو منتشر شده عنوان شده که با توجه به همدردی و اشتیاق آحاد علاقه‌مندان برای شرکت در مراسم بدرقه و تشییع پیکر استاد و همچنین دغدغه خانواده خوشرو نسبت به سلامت شهروندان، به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی در خصوص اپیدمی و بیماری کرونا، مراسم تشییع به صورت محدود توسط اعضای خانواده انجام خواهد شد.

فرزند استاد خوشرو نیز ضمن درخواست از همه علاقه‌مندان بابت حضور نیافتن در مراسم خاکسپاری، گفت: فعلا برنامه‌ای برای گرامیداشت و یادبود پدر نداریم و خاکسپاری را با حضور اعضای خانواده و به صورت محدود برگزار خواهیم کرد.

«بابک خوشرو» گفت: ضمن قدردانی از ابراز احساسات همه مردم و مسئولان و هنرمندان مطرح استان و کشور، از همه علاقه‌مندان و دوستداران پدر درخواست می‌کنیم که برای حفظ سلامتی خودشان و سایر مردم به محل خاکسپاری نیایند و مراسمی نیز برگزار نکنند.

وی اظهار کرد: در این شرایط اولویت سلامتی شهروندان است. اگر بخواهیم نکات ایمنی را رعایت نکنیم امنیت کشور و سلامت شهروندان را به خطر انداخته‌ایم. قطعا اگر یک نفر در مراسم خاکسپاری مبتلا به این بیماری و ناقل ویروس کرونا باشد، ده‌ها نفر ممکن است آلوده شوند و این برای ما نگران کننده است.

فرزند استاد خوشرو خاطرنشان کرد: فعلا هیچ برنامه‌ای نداریم و به امید خدا پس از عبور کشور از این شرایط خاص و بحرانی، مراسم باشکوهی به یاد استاد خوشرو برگزار خواهد شد.

استاد ابوالحسن خوشرو شامگاه شنبه 10 اسفند پس از طی یک دوره دو ساله بیماری درگذشت.

از این هنرمند برجسته موسیقی مازندران ده‌ها قطعه و چندین آلبوم موسیقی ارزشمند به جا مانده است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
مقاله
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi