- ارسال ۲ هزار اثر دانش آموزی به دبیرخانه جشنواره مجازندران

ارسال ۲ هزار اثر دانش آموزی به دبیرخانه جشنواره مجازندران

تاریخ 09 فروردین 1399 ساعت 14:24:49
کد خبر: 000545
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران: دو هزار اثر دانش آموزی در روز‌های دور از مدرسه به دبیرخانه جشنواره دانش‌آموزی مجازندران ارسال شد.
ارسال ۲ هزار اثر دانش آموزی به دبیرخانه جشنواره مجازندران

به گزارش واژه روز، مدیرکل آموزش و پرورش مازندران به راه‌اندازی جشنواره دانش‌آموزی مجازندران و مسابقات مجازی، برای روز‌های دور از مدرسه دانش‌آموزان اشاره کرد و گفت: این جشنواره برای تمام دانش‌آموزان دختر و پسر از همه مقاطع تحصیلی برگزار می‌شود.

«علیرضا سعدی پور» افزود: این جشنواره در رشته‌های مختلفی، چون قرائن قرآن، دکلمه، شعر، فن بیان، مجری‌گری، خوشنویسی، طراحی، نقاشی، تذهیب، گرافیک، عکاسی، تکنوازی، تکخوانی، صنایع دستی، استندآپ کمدی، دابسمش برگزار خواهد شد.

او با بیان اینکه دانش‌آموزان می‌توانند آثار خود را به آی‌دی https://t.me/majazandarann در تلگرام و https://eitaa.com/majazandaran در ایتا ارسال کنند، گفت: این طرح در حوزه تربیتی با اقبال خوبی مواجه شد و تاکنون بیش از دو هزار اثر دانش آموزی به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

سعدی پور افزود: مهلت ارسال آثار تا ۲۰ اردیبهشت ۹۹ است و نتایج جشنواره ۴ خرداد ۹۹ همزمان با عید سعید فطر اعلام می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: به تلاش این روز‌های معلمان و آموزگاران اشاره کرد و گفت: با استفاده از ظرفیت فضای مجازی و راهبران آموزشی، جریان آموزش را تا دورترین نقطه رساندند و ثابت کردند اگرچه در این مدت مدرسه تعطیل شد، اما آموزش و تربیت تعطیل نشد.

او با بیان اینکه راه اندازی شبکه اجتماعی شاد فرصتی برای استمرار یادگیری است، گفت: دبیری شبکه شاد به معاونت پرورشی و فرهنگی واگذار شد.
سعدی پور تاکید کرد: تمام توجه باید بر شبکه شاد متمرکز باشد و امیدوارم معلمان مشارکت کنند و مدیران نیز نظارت کنند و دانش‌آموزان نیز در این کلاس شرکت کنند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
مقاله
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi