- مازندران - برگزیدگان نخستین جشنواره عکس تئاتر مازندران معرفی شدند

برگزیدگان نخستین جشنواره عکس تئاتر مازندران معرفی شدند

تاریخ 16 اردیبهشت 1399 ساعت 17:24:05
منبع: واژه روز
کد خبر: 000673
مراسم اختتامیه نخستین جشنواره مجازی عکس تئاتر مازندران دیشب -15 اردیبهشت- به صورت مجازی برگزار شد و برگزیدگان این جشنواره هنری در مازندران معرفی شدند.
برگزیدگان نخستین جشنواره عکس تئاتر مازندران معرفی شدند

به گزارش واژه روز، دبیر نخستین جشنواره مجازی عکس تئاتر مازندران گفت: هیأت داوران جشنواره متشکل از «حامد بارئی طبری»، «امین وطنی» و «مرتضی کاظمی‌نیا» در بخش جنبی و غیر رقابتی دو اثر عکس‌تئاتر نمایش «کله پوک‌ها» اثر «محمد بنایی» از نوشهر و عکس‌تئاتر نمایش «سرتاسر» اثر «کوثر شکری» از محمودآباد را بدون ترتیب اولویت شایسته تقدیر معرفی کرد.

«حامد مربوط صادق» افزود: در بخش تماشاگران نیز هیأت داوران آثار عکس‌تئاتر نمایش «آقای کانگ» اثر «کاووش کفاشیان» از آمل، عکس‌تئاتر نمایش «بسیار دور هر آنچه نزدیکتر» از «سیده رقیه سادات سرکی» از ساری، عکس‌تئاتر نمایش «خداحافظی نکردی» با عکاسی «نجمه سورچی»، عکس‌تئاتر نمایش «جنگ واژه‌ای سه حرفی» اثر «معصومه جعفری» از ساری و عکس‌تئاتر نمایش «رستگاری در سحرگاه» با عکاسی «مهیار کمانگری» از آمل بدون ترتیب اولویت شایسته تقدیر معرفی شدند.

وی اظهار کرد: در بخش آثار برتر به انتخاب تماشاگران دو اثر از «معصومه جعفری» رتبه نخست آرای تماشاگران را به دست آورد. عکس‌تئاتر اجرای «کارنوال نوروز خوانی» با عکاسی «مژده ولی‌زاده» از ساری دوم شد و مقام سوم بخش تماشاگران به عکس‌تئاتر نمایش «شهر بی گدا» با عکاسی «رضا سبزی‌پور» از نوشهر رسید که برگزیدگان لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کردند.

دبیر نخستین جشنواره مجازی عکس تئاتر مازندران افزود: در بخش عکاسان «سید هادی ساداتی» از ساری، «علی راعی» از محمودآباد، «محمدجواد صالحی» از نور، «مصطفی اژدرپور» از ساری و «مهدیس هاشمی» از ایزدشهر از سوی هیأت داوران و بدون ترتیب اولویت شایسته تقدیر معرفی شدند. مقام سوم این بخش را «سید هادی ساداتی» از ساری کسب کرد و مقام دوم مشترک به «سعید دارابی» از بابلسر و «کسری کفاشیان» از آمل رسید.

مربوط صادق خاطرنشان کرد: بهترین عکس تئاتر سال 1398 با اهدا دیپلم افتخار و جایزه نقدی عکس‌تئاتر نمایش «بقا» اثر «زینب ذبیحی» از ساری تعلق گرفت. «فائزه قنبری» از محمودآباد هم توانست با تعداد 4502 پسند (لایک) جایزه انتخاب مردمی این جشنواره را از آن خود کند.

به گفته مربوط صادق با نظر دبیرخانه جشنواره تعداد 30 عکس از آثار شرکت‌کنندگان در این جشنواره در نمایشگاه عکس جشنواره تئاتر استان مازندران در سال جاری به معرض دید عموم در خواهد آمد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
مقاله
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi