- مازندران - برگزیدگان نخستین جشنواره پوستر و تیزر تئاتر مازندران معرفی شدند

برگزیدگان نخستین جشنواره پوستر و تیزر تئاتر مازندران معرفی شدند

تاریخ 21 اردیبهشت 1399 ساعت 16:56:01
منبع: واژه روز
کد خبر: 000686
هیأت داوران نخستین جشنواره پوستر و تیزر تئاتر مازندران برگزیدگان این جشنواره مجازی را در مراسم اختتامیه‌ای که به صورت آنلاین برگزار شد معرفی کردند.
برگزیدگان نخستین جشنواره پوستر و تیزر تئاتر مازندران معرفی شدند

به گزارش واژه روز، مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان نخستین جشنواره پوستر و تیزر تئاتر مازندران شامگاه شنبه 20 اردیبهشت به صورت آنلاین در صفحه اینستاگرام انجمن هنرهای نمایشی مازندران برگزار شد و آثار برتر این جشنواره معرفی شدند.

دبیر نخستین جشنواره پوستر و تیزر تئاتر مازندران گفت: هیأت داوران جشنواره متشکل از «حامد بارئی طبری»، «امین وطنی» و «مرتضی کاظمی‌نیا» در بخش پوستر تئاتر، پوستر نمایش «آب آمد تیمم باطل شد» به طراحی «مهدی نصرالله‌زاده» و پوستر نمایش «خانه سیاه است» به طراحی «آویده یزدانی» را بدون اولویت شایسته تقدیر معرفی کرد.

«مسلم خردمند» افزود: هیأت داوران برای مقام اول در این بخش هیچ انتخابی نداشت. اما پوستر نمایش پوستر نمایش «تنت تازیانه‌ایست که زلفش را در باد بی‌زمان رها کرده است» به طراحی «محمد جمشیدی» رتبه دوم را کسب کرد و پوستر نمایش «کله پوک‌ها» به طراحی «علی خلیلی» حائز رتبه سوم جشنواره شد.

وی درباره برگزیدگان بخش تیزر تئاتر مازندران گفت: در این بخش تیزر نمایش «در باب مضرات کلفت بودن» به کارگردانی «بنیامین شریعت‌پناهی» و تیزر نمایش «آقای کانگ» به کارگردانی «سهیل شیخ متولی» از سوی هیأت داوران و بدون ترتیب اولویت شایسته تقدیر معرفی شدند.

دبیر نخستین جشنواره پوستر و تیزر تئاتر مازندران افزود: هیأت داوران جشنواره در بخش تیزر هم هیچ اثری را حائز رتبه اول معرفی نکردند. اما مقام دوم این بخش به تیزر نمایش «قنبر و صندوق» به کارگردانی «مرتضی آقاجانپور چمنی» تعلق گرفت و جایزه مقام سوم این بخش، به تیزر نمایش «پس از برخورد جسم سخت به سر» به کارگردانی «محمدرضا اصغرپور» اهدا شد.

خردمند یادآور شد: همچنین پوستر نمایش «پانما» اثر «امیررضا مظلومی» با ۷۷۵ پسند (لایک) و تیزر نمایش «طالب» به کارگردانی «پارسا زایدلی» با تعداد ۱۰۴۲ پسند (لایک) جایزه انتخاب مردمی این جشنواره را از آن خود کرد.

این جشنواره با همکاری اﻧﺠﻤﻦ ﻫﻨﺮﻫﺎی ﻧﻤﺎﯾﺸﯽ ﻣﺎزﻧﺪران و اداره ﻓﺮﻫﻨﮓ و ارﺷﺎد اﺳﻼمی چالوس طراحی و برگزار شد.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
مقاله
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi