- مازندران - نمایشگاه نقاشی روزهای خاطره در ایستگاه راه آهن ساری افتتاح شد

نمایشگاه نقاشی روزهای خاطره در ایستگاه راه آهن ساری افتتاح شد

تاریخ 09 مهر 1402 ساعت 10:31:33
کد خبر: 002518
به مناسبت هفته دفاع مقدس 8 مهر سال جاری نمایشگاهی از آثار و تصویر گری و هنرمندان سراسر کشور در ایستگاه راه آهن ساری افتتاح شد.
نمایشگاه نقاشی روزهای خاطره در ایستگاه راه آهن ساری افتتاح شد

به گزارش واژه روز به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان مازندران،  در این رویداد فرهنگی هنری که با حضور « حمید مردانیان» مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران صورت گرفت، ۲۰ تابلو نقاشی و تصویرگری از هنرمندان سراسر کشور به نمایش گذاشته شد.


«
مهدی معصومی گرجی» رییس حوزه هنری مازندران نیز با اشاره به جایگاه آثار هنری در انتقال مفاهیم ارزشی گفت: این مرکز در نظر دارد بخش عمده ای از برنامه ها، تولیدات و رویدادهای خود را با شعار تمرکز زدایی و عدالت فرهنگی، در دل جامعه و اماکن عمومی ارائه کند و با برپایی نمایشگاه های متنوع هنری، اجراهای آثار نمایشی و موسیقایی و سرود، برگزاری محافل ادبی و هنری، اکران های سینمایی‌ و ... بیواسطه و با حضور مخاطبان مردمی محصولات خود را توزیع کند.


وی ضمن قدردانی از «رحمان معصومی» مدیر کل راه آهن شمال گفت: اداره کل راه آهن شمال (با توجه به پتانسیل تردد صدها مسافر در روز) تا کنون و در چهار سال گذشته بیش از ۱۰ همکاری با حوزه هنری داشته و ابراز امیدواری کرد که این فعالیت های مشارکتی با همکاریهای تولید محور صورت گسترده تری به خود بگیرد.
در ادامه «حمید مردانیان» مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران با تشکر از اقدام حوزه هنری گفت: چراغی که چند دهه قبل با هدف دفاع از میهن و نظام اسلامی (توسط فرزندان این آب و خاک) روشن گشته، باید امروز نیز افروخته و شعله ور بماند تا آن مسیر که راه مردان خداست همواره تابناک باشد.

 

وی افزود: نمایشگاه پیش رو و اقدامات ارزنده هنری نشان می دهد هرکس بسته به توان و هنر خود می‌تواند به بهترین شکل، ناشر ارزشهای این فرهنگ و این جامعه باشد.
شایان ذکر است که نمایشگاه روزهای خاطره به مدت یک هفته در سالن انتظار ایستگاه راه آهن ساری پذیرای علاقمندان خواهد بود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها