- مازندران - برگزاری سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در ساری

برگزاری سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در ساری

تاریخ 14 مهر 1400 ساعت 13:59:14
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001340
سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با شعار «سینما؛ سرزمین خیال» به طور همزمان با اصفهان و دیگر شهر های میزبان ، در مازندران برگزار خواهد شد.
برگزاری سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در ساری

واژه‌روز، به گفته عباس زارع مدیر کل ودبیر استانی این جشنواره ، فیلم های برگزیده ، به طور همزمان از 16 لغایت 20 مهر در سینما کانون شهر ساری برگزار خواهد شد.

زارع در این باره افزود :  بر اساس قوانین جشنواره ، ثبت‌نام داوری کودکان و نوجوانان سراسر کشور برای حضور و داوری مخاطبان کودک و نوجوان در سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان فراخوان شد که از استان مازندران 55 نوجوان ثبت نام نمودندکه بر این اساس ، در شهرهای میزبان جشنواره در سطح کشور، داوران کودک و نوجوان می‌توانند به صورت حضوری با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، در سالن‌های نمایش آثار جشنواره حضور پیدا کرده و پس از تماشای فیلم‌ها، بهترین فیلم از نگاه خود را انتخاب کنند.

وی تصریح کرد : سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در سال جاری به‌صورت ترکیبی و در دو بخش حضوری و آنلاین  در سینما کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر ساری از 16تاریخ  لغایت 20 مهر برگزار می‌شود.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها