- مازندران - برگزاری آزمون جامع گردشگری در روز جمعه هفته جاری

برگزاری آزمون جامع گردشگری در روز جمعه هفته جاری

تاریخ 12 دی 1401 ساعت 16:46:24
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002345
معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از برگزاری آزمون جامع گردشگری جمعه ۱۶ دی ماه هفته جاری درمازندران خبر داد.
برگزاری آزمون جامع گردشگری در روز جمعه هفته جاری

به گزارش واژه‌روز به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران، مهران حسنی با اعلام خبر فوق گفت:این آزمون هماهنگ کشوری در دوره‌های راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی، راهنمایان طبیعت‌گردی مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری، مدیریت فنی دفاتر، کارشناس ارزیابی ضوابط تاسیسات گردشگری و مدیریت تلفیق استان مازندران برنامه‌ریزی شده است.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران بااشاره به حضور۲۲۱ داوطلب در این آزمون ، افزود:آموزش‌های گردشگری براساس رئوس مورد تایید دفتر مطالعات، آموزش و برنامه‌ریزی وزارت متبوع و تحت نظارت واحد آموزش اداره‌کل برگزار می‌شود.

او با اشاره به اینکه کمبود نیروی کار متخصص گردشگری، آموزش گردشگری در دانشگاه‌ها و موسسات را به یکی از موضوعات مهم این صنعت تبدیل کرده است؛ یادآور شد: دوره‌های آموزش کوتاه‌مدت گردشگری ر رشته‌های متعدد برای آموزش و یا بازآموزی و ارتقای سطح آموزش شاغلان و علاقمندان جویای کار در این حوزه  تعریف شده است.

حسنی تصریح کرد: ارتقای سطح خدمات به گردشگران، آگاهی از استاندارد روز دنیا و استفاده از شیوه‌های جدید کشوره‌های موفق در سایه آموزش امکان‌پذیر است

آزمون جامع گردشگری ۱۶ دی ماه هفته جاری در ساری، خیابان استاد مطهری، دانشگاه امام محمد باقر(ع) برگزار می‌شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها