- مازندران - خانه‌های مسافر شهرستان ساری توسط مراکز رزرواسیون ساماندهی شوند

خانه‌های مسافر شهرستان ساری توسط مراکز رزرواسیون ساماندهی شوند

تاریخ 14 دی 1401 ساعت 11:44:18
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002348
رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ساری از ساماندهی خانه‌های مسافر شهرستان ساری توسط مراکز رزرواسیون خبر داد.
خانه‌های مسافر شهرستان ساری توسط مراکز رزرواسیون ساماندهی شوند

 به گزارش واژه‌روز به‌نقل از روابط‌عمومی اداره میراث‌فرهنگی،گردشگری و صنایع‌دستی ساری ، محسن باستانی در محل فرمانداری این شهر، گفت: خانه‌های مسافر و تابلو به دست‌ها توسط مراکز رزرواسیون تحت پوشش این اداره‌کل ساماندهی می‌شود.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان ساری در جلسه‌‌ای که در فرمانداری این شهر با موضوع کمیسیون امنیت گردشگری برگزار شد؛ گفت: با ساماندهی و نظارت این خانه‌ها ،امنیت گردشگران و مسافران با گذراندن مراحل قانونی از مراجع ذیصلاح برای صدور مجوز پیگیر و تامین خواهیم کرد و از ورود تابلو به دست‌هایی  که در حاشیه جاده‌ها قرار دارند و مجوز ندارند به شدت برخورد خواهیم کرد.

رئیس با اشاره به این موضوع که واحد‌های اقامتی با مالکیت خصوصی هستند و مالکان آنها باید مجوز سازمان میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی را اخذ نمایند تا بتوانند واحدهای خود را با نظارت دستگاههای مرتبط در اختیار مهمانان و مسافران قرار دهند مورد تایید و مجوز برای اقامت مسافران را دارند.

او تصریح کرد: در حال حاضر یک هزار واحد استیجاری در ساری شناسنامه‌دار است و یک هزار واحد آن نیز شناسایی شده که پس از طی مراحل قانونی شناسنامه‌دار خواهند شد.

خانه مسافر در شهرستان ساری  نقش مهمی در اقامت مسافرانی که امکان اقامت در هتل‌ها را ندارند؛ ایفا می‌کند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
عضویت در خبرنامه
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها