- مازندران - فراخوان جشنواره استانی تولیدات رسانه‌ای کرونا

شهرداری ساری منتشر کرد:

فراخوان جشنواره استانی تولیدات رسانه‌ای کرونا

تاریخ 14 آبان 1399 ساعت 14:58:16
کد خبر: 001307
فراخوان ارسال آثار برای شرکت در جشنواره استانی تولیدات رسانه‌ای کرونا با شعار " همدلی، امید، ایثار" با هدف تقویت حضور فعالیت خبرنگاران، روزنامه نگاران و عکاسان در حوزه اجتماعی  و سلامت از سوی شهرداری ساری منتشر شد.
فراخوان جشنواره استانی تولیدات رسانه‌ای کرونا

 

به گزارش واژه روز به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری، روابط عمومی شهرداری ساری در نظر دارد جشنواره استانی تولیدات رسانه‌ای کرونا با شعار " همدلی، امید، ایثار" را در شرایط ویژه شیوع کرونا که ابعاد مختلف حیات اجتماعی را تحت تاثیر قرار داده است با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران برگزار نماید ، تقویت حضور فعالیت خبرنگاران، روزنامه نگاران و عکاسان در حوزه اجتماعی  و سلامت از مهمترین اهداف جشنواره می باشد.

بر اساس این فراخوان، فراهم کردن فضایی برای فرهنگ سازی جامعه در راستای چگونگی زیست با کرونا، افزایش اثربخشی آموزش‌ها، آگاهی عمومی، رعایت دستورات بهداشتی  و انتقال آن به مردم، تقویت همدلی وهمبستگی اجتماعی  و ایجاد حساسیت لازم برای ثبت واکنش های اخلاقی، همدلی و همیاری در مقابل ویروس کرونا، قدردانی از مدافعان سلامت و جلوه های حضورتلاشگران عرصه خدمات شهری  از جمله اهداف جشنواره رسانه و کروناست.

رویداد " همدلی، امید، ایثار" در حوزه‌های مطبوعاتی، خبرگزاری، سایت‌های خبری و تحلیلی -  دارای مجوز شامل تیتر، خبر، یادداشت، گزارش خبری ، تحلیلی مصاحبه و گفتگو، عکس و گزارش ویدئوی آثار می‌پذیرد.

در فراخوان اعلام شده از سوی دبیرخانه، آثاری که از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا در ایران تا 15 آذر در رسانه‌ها منتشر شده باشند، در این جشنواره می‌توانند شرکت کنند. هرعکاس حرفه‌ای و هنرمند علاقه‌مند  به مسایل اجتماعی و سلامت می‌تواند یک مجموعه تصویری و حداکثر 5 تک عکس  و یک فایل ویدئویی با حداکثر زمان 3 دقیقه و فرمت mpeg و با کیفیت خروجی مناسب و از طریق واتساپ ارسال نماید.

علاقمندان برای شرکت در جشنواره استانی تولیدات رسانه‌ای کرونا با شعار " همدلی، امید، ایثار" تا پایان وقت اداری 15 آذر ماه سال جاری فرصت دارند آثار خود را در قالب‌های اعلام شده به آدرس« info saricity.ir »و به شماره واتساپ:( 09111245309 ) ارسال نمایند. برای کسب هر گونه اطلاعات در خصوص جشنواره با دبیرخانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری با شماره 01133516030 تماس بگیرید.

آیین پایانی جشنواره و معرفی برگزیدگان متعاقبا اعلام می شود .

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi