- مازندران - برگزاری 261 برنامه به مناسبت دهه فجر ویژه کودکان و نوجوانان در مازندران

برگزاری 261 برنامه به مناسبت دهه فجر ویژه کودکان و نوجوانان در مازندران

تاریخ 11 بهمن 1401 ساعت 20:52:49
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002383
مدیرکل کانون پرورش فکری مازندران و رییس کمیته کودک و نوجوان دهه فجر استان از اعلام 261 برنامه به مناسبت دهه فجر، ویژه کودکان و نوجوانان در مازندران خبر داد.
برگزاری 261 برنامه به مناسبت دهه فجر ویژه کودکان و نوجوانان در مازندران

به گزارش واژه‌روز، مدیرکل این کانون و رییس کمیته کودک و نوجوان دهه فجر استان مازندران گفت: به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران  261 برنامه در کمیته کودک و نوجوان دهه فجر استان مازندران پیش بینی شده است.

محمد علی یزدان شناس، افزایش سطح آگاهی و معرفتی کودکان و نوجوانان با آرمان‌ها و اهداف انقلاب و فراهم سازی زمینه حضور پرشکوه آنان در مناسبت‌های ملی و انقلابی و آیین‌های بزرگ‌داشت دهه فجر را اهداف اصلی این کمیته عنوان نمود و افزود: امسال در این کمیته 261 برنامه در قالب فعالیت‌های فرهنگی، هنری، ادبی، دینی و انقلابی پیش بینی شده است که از این میان 35 برنامه شاخص به صورت استانی  برگزار خواهد شد.

رییس کمیته کودک و نوجوان ستاد گرامی‌داشت دهه فجر مازندران اظهار داشت:  تجلیل از خانواده محترم شهدا و عطر افشانی مزار شهیدان - اجرای طرح پیک امید درمناطق محروم و کم  برخوردار استان – برپایی ایستگاه انقلاب در مسیر راهپیمایی 22 بهمن با  اجرای برنامه فرهنگی هنری ادبی ویژه کودک و نوجوان و برپایی جشنواره ادبی، ویژه‌ شاعران و نویسندگان نوجوان استان مازندران برخی از برنامه‌های محوری این کمیته هستند.

یزدان شناس در ادامه افزود: برگزاری جشنواره ادبی ویژه‌ی شاعران و نویسندگان نوجوان استان مازندران – برگزاری نخستین جشنواره استانی نمایش‌ از کتاب تا صحنه - کاشت نهال انقلاب با حضور مسئولین شهری، مربیان و اعضای کانون - برپایی نمایشگاه عروسک‌های خلاق و آثار تجسمی و برگزاری کرسی قصه‌گویی با محوریت قصه‌های انقلاب برخی دیگر از برنامه‌های شاخص کمیته کودک و نوجوان در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در مازندران هستند .

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها