- موسیقی - آغاز سیزدهمین جشنواره نواحی ایران در کرمان

آغاز سیزدهمین جشنواره نواحی ایران در کرمان

تاریخ 10 آبان 1399 ساعت 10:54:09
کد خبر: 001287
شمارش معکوس سیزدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران، با انتشار جدول برنامه‌های این رویداد موسیقی آغاز شد و از امروز دهم آبان ‌ماه، کرمان رسما صحنه اجراهای مربوط به موسیقی نواحی ایران خواهد بود.
آغاز سیزدهمین جشنواره نواحی ایران در کرمان

امروز (۱۰ آبان)، سیزدهمین جشنوارۀ موسیقی نواحی ایران طی چهار روز متوالی تا ۱۳ آبان ‌ماه به میزبانی کرمان آغاز خواهد شد و جدول برنامه های این رویداد موسیقی به صورت رسمی منتشر شد.

به گزارش واژه روز به نقل از ایرنا، موضوع و محوریت این دوره از جشنواره موسیقی نواحی، «دوبیتی‌خوانی» است که با اجرای هنرمندانی از مناطق مختلف ایران در کاروانسرای وکیل برگزار می‌شود.

شیوع ویروس کرونا باعث شد تا سیزدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران به صورت برخط برای علاقمندان پخش شود و مخاطبان موسیقی نواحی ایران می‌توانند با توجه به جدول زیر، هر روز اجراها را به صورت آنلاین و آفلاین از صفحۀ اینستاگرام جشنوارۀ موسیقی نواحی، انجمن موسیقی استان کرمان و صفحۀ جشنوارۀ موسیقی نواحی در آپارات تماشا کنند.

مراسم افتتاحیۀ سیزدهمین جشنوارۀ موسیقی نواحی ایران پیش از آغاز رسمی جشنواره موسیقی نواحی نیز امروز (شنبه ۱۰ آبان‌ماه) از ساعت ۱۹ در کاروانسرای وکیلشکل آنلاین برگزار می‌شود و پس از آن چهار گروه از ایران و افغانستان در نخستین شب جشنوارهبرنامه های خود را اجرا خواهند کرد.

همچنین مراسم اختتامیه روز سه‌شنبه ۱۳ آبان ماه، ساعت ۱۹ در همان مکان برگزار خواهد شد.

سیزدهمین جشنوارۀ موسیقی نواحی ایران با دبیری «احمد صدری» از ۱۰ تا ۱۳ آبان‌ماه در شهر کرمان برگزار می‌شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi