- موسیقی - معرفی مازندرانی‌های برتر در چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان

معرفی مازندرانی‌های برتر در چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان

تاریخ 12 آبان 1399 ساعت 15:46:45
کد خبر: 001302
مازندرانی‌های برگزیده در اختتامیه چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان که به صورت لایو اینستاگرامی برگزار شد، معرفی شدند.
معرفی مازندرانی‌های برتر در چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان

به گزارش واژه روز، در این دوره از جشنواره ۲۳۵۰ خواننده و نوازنده در گروه‌های سنی الف، ب و ج و در شاخه‌های موسیقی دستگاهی، کلاسیک و نواحی به رقابت پرداختند.

اسامی مازندرانی‌های برگزیده در اختتامیه چهاردهمین جشنواره ملی موسیقی جوان که به صورت لایو اینستاگرامی برگزار شد، بدین شرح است:

برگزیدگان آواز:هیئت داوران از آقایان ابراهیم مجیدی و امیرحسین فضلی (گروه سنی ب)  و آقایان سعید صادقی، پویا محسنی و آرمین باکویی (گروه سنی ج) تقدیر کرده و برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می‌کند:

ــ گروه سنی الف:رتبه سوم: آقای حبیب‌اله کاوسی.رتبه دوم: آقای آرمان فلاح‌پور

      برگزیدگان تکنوازی دسرکوتن:هیئت داوران از خانم هستی حسن‌نژاد و آقایان امیررضا محمدی و محسن محسنی (گروه سنی الف)، آقایان محمد کاظمی، مجید بِتیار و همایون حسینی (گروه سنی ب) و آقایان توحید حیدری و سجاد پاریاو (گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی دوتار:هیئت داوران از آقایان علیرضا پورحاجی و امرالله فعلی (گروه سنی ب)، و آقای اسماعیل خدادادی (گروه سنی ج) تقدیر کرده و  برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می‌کند:

ــ گروه سنی الف:رتبه سوم: آقای محمد محمدی،رتبه دوم: آقای محمدحسین طیبی.رتبه اول به طور مشترک: آقایان محمدحسین ابراهیمی و امیررضا محمدی

ــ گروه سنی ب:رتبه سوم: آقای حمیدرضا محمدپور،رتبه دوم: آقای مجید بتیار.رتبه اول: آقای علی محمدی

برگزیدگان تکنوازی سُرنا:هیئت داوران از آقای علی قلیان (گروه سنی الف) و آقایان محمد کاظمی، محمدرضا محمدی و امیرمحمد خطیبی (گروه سنی ب) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی غِرنه:هیئت داوران از آقایان محمد ندامانی، علی قلیان و حسام بتیار (گروه سنی الف)، آقایان امیرمحمد خطیبی و  محمدرضا محمدی (گروه سنی ب)، و آقای میلاد امینی (گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی کمانچه:هیئت داوران ضمن تقدیر از آقایان محمدرضا محمدی، جاسم خدیور و همایون حسینی (گروه سنی ب) برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می‌کند:

ــ گروه سنی الف:رتبه سوم: آقای محمدحسین ابراهیمی،رتبه دوم: خانم روجا قربی و رتبه اول: آقای حسام بتیار

ــ گروه سنی ج:رتبه سوم: آقای آرمین باکوئی،رتبه دوم: آقای پویا محسنی ورتبه اول: آقای صالح جعفری

برگزیدگان تکنوازی لَـلِه‌وا:هیئت داوران از آقایان محراب قیاسی و محسن پریچی (گروه سنی ب)، و آقایان حمیدرضا قیاسی و میلاد امینی (گروه سنی ج) تقدیر کرده و برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می‌کند:

ــ گروه سنی الف:رتبه سوم: آقای احمدرضا گلی‌پور،رتبه اول به طور مشترک: آقایان محمد ندامانی و علی قلیان

چهاردهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان با دبیری هومان اسعدی و با مشارکت اساتید موسیقی کشور توسط انجمن موسیقی ایران، با حمایت دفتر موسیقیِ معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، و با همکاری بنیاد رودکی برگزار شد.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi