- مازندران - سی وسومین جشنواره تئاتر مازندران آغاز شد

سی وسومین جشنواره تئاتر مازندران آغاز شد

تاریخ 27 آبان 1400 ساعت 15:01:56
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001441
 سی‌وسومین جشنواره تئاتر مازندران پس از حدود دو سال رکود کرونایی با رقابت ۱۰ گروه نمایشی در ساری آغاز شد.
سی وسومین جشنواره تئاتر مازندران آغاز شد

به گزارش واژه‌روز به نقل از مهر، سی و سومین جشنواره تئاتر مازندران در حالی از صبح چهارشنبه در ساری آغاز به کار کرد که دوره قبلی این جشنواره با محدودیت های کرونایی و پشت درهای بسته و بدون تماشگر برگزار شده بود.

نمایش های این دوره از جشنواره در سالن های آمفی تئاتر و بلک باکس صبح، ظهر و شامگاه برگزار می شود و اجرای نمایش خاطرات مجلس سوخته یک زن از چالوس به عنوان اولین نمایش این دوره از جشنواره از دقایقی قبل در سالن آمفی تئاتر ارشاد مازندران آغاز شد.

حقایقی درباره یک ماهی مرده به کارگردانی سید علی حسینی، نمایش سرخ او به نویسندگی و کارگردانی سید علی حسینی، به روی صحنه رفت.

روز پنجشنبه نیز نمایش های عشق خیابانی به کارگردانی بهزاد شاهنده از ساری، آنتیگونه به نویسندگی و کارگردانی افسانه منادی از بابل، آژدهاک به کارگردانی عباس ابوالحسنی از بابل، و هلو ابراهیم به کارگردانی حامد مربوط صادق از محمودآباد (غیر رقابتی) اجرا می شود.

در روز جمعه نمایش های چشم ها به کارگردانی عباس روجایی از عباس آباد، ۲۵ ساعت عاشقی یک زن به نویسندگی و کارگردانی یوسف ابراهیمی (غیررقابتی) از نور، گون به کارگردانی سپیده زین العابدین از بابل (غیررقابتی) و روز شنبه نیز نمایش گون به روی صحنه می رود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها