- مازندران - گفتگو با «میلاد محمد نژاد» نفر اول مرد بازیگری در سی‌وسومین جشنواره تئاتر مازندران

گفتگو با «میلاد محمد نژاد» نفر اول مرد بازیگری در سی‌وسومین جشنواره تئاتر مازندران

تاریخ 15 آذر 1400 ساعت 18:58:35
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001489
میلاد محمد نژاد هنرمند جوان ساروی که در عرصه نمایش و تئاتر کار میکند. او کار خود را از سن 11 سالگی شروع کرد، او در تئاتر های زیادی ایفای نقش داشت و همچنین در سال 1400در سی وسومین جشنواره تئاتر مازندران به عنوان نفر اول مرد برگزیده شد.
گفتگو با «میلاد محمد نژاد» نفر اول مرد بازیگری در سی‌وسومین جشنواره تئاتر مازندران

معنوی/ آقای محمدنژاد نفر اول مرد در سی و سومین جشنواره تئاتر مازندران در گفتگو با خبرنگار واژه‌روز گفت:

جشنواره تئاتر امسال به علت حضور گروه ها و نمایش‌های بسیار خوب و حضور اساتید برتر تئاتر از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بود. این جشنواره با چالش ها و سختی هایی نیز رو به رو شد که البته این امر مربوط به دبیرخانه نبوده است، ظرفیت سالن ها متناسب با استقبال مردم نبوده و در بسیاری از اجراها مخاطبان و دوستان نتوانستند برای تماشای نمایش حضور داشته باشند، و این نشان‌دهنده نیاز یک سالن فرهنگی مناسب است تا پاسخگوی ظرفیت بالاتر باشد. از اینرو مسئولین برای برپایی هرچه بهتر جشنواره در سال آینده مجتمع فرهنگی ساری که در راستای اجراها، مراسمات، نمایش‌ها و.. بنا شد را افتتاح نمایند تا برنامه‌ها با نورپردازی، صداگذاری و کیفیت بهتری به نمایش درآید.

محمدنژاد اظهار داشت: نمایشی که من در آن حضور داشتم به نویسندگی «محمد چرمچی» به نام «حقایقی درباره‌ی یک ماهی مرده» بود که تک پرسوناژ (تک گویی در نمایش) بود. تک پرسوناژ یکی از سخت‌ترین نمایش‌ها در تئاتر محسوب می‌شود که مسئولیت تمام تلاش های ۱۵،۱۶ نفر گروه و عوامل پشت صحنه که به مدت ۳،۲ ماه زحمت کشیدند، فقط بر عهده یک نفر است و آن یک نفر باید سعی کند تا نتیجه زحمات تمام گروه را هدر ندهد.

او در پایان خاطر نشان کرد: گروه نمایش «حقایقی درباره یک ماهی مرده» در چهار بخش کاندید جشنواره شد، بخش کارگردانی آقای «حسینی»، طراحی صحنه آقای «کاظمی نیا»، طراحی پوستر آقای«تسبیحی» که جزو پوستر برتر سی و سومین جشنواره تئاتر مازندران شد و من نیز خدا را شاکرم، توانستم مسئولیتی که بر عهده بنده بود را به درستی انجام دهم و نفر اول مرد در بخش بازیگری شوم.

و آرزوی موفقیت دارم برای دو گروهی که از مازندران به جشنواره فجر راه پیدا کردند و امید است هرساله جشنواره با کیفیت تر از سال قبل برگزار شود.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها