- مازندران - نمایش و فروش مجازی آثار رحیم مولاییان

نمایش و فروش مجازی آثار رحیم مولاییان

تاریخ 02 اردیبهشت 1399 ساعت 19:59:29
منبع: واژه روز
کد خبر: 000646
«رحیم مولاییان» هنرمند مطرح مازندرانی در صفحه شخصی  اینستاگرام خود از نمایش و فروش برخی از برپایی نمایشگاه مجازی آثارش در روزهای آتی خبر داد.
نمایش و فروش مجازی آثار رحیم مولاییان

به گزارش واژه روز، با توجه به مشکل کرونا در کشور بسیاری از هنرمندان به منظور رعایت اصول بهداستی و سلامتی فعالیت حرفه ای و هنری خود را معطوف به فضای مجازی کرده اند.

پیش از این چندین نمایشگاه از آثار هنرمندان مازندرانی در فضای مجازی برگزار شد که فروش این آثار را نیز در پی داشت. فروش آنلاین آثار هنری از زمان شیوع کرونا و بسته شدن مراکز فرهنگی و هنری در مخاطبان هنر نیز مورد توجه قرار گرفته و سبب شده که در دوران خودقرنطینگی و محدودیت های کرونایی چرخ اقتصاد هنر اندکی به گردش در بیاید.

استاد «رحیم مولاییان» متولد ۱۳۳۹ در شهرستان بابل است. او لیسانس نقاشی را از دانشگاه هنر تهران اخذ نموده و دارای مدرک کارشناسی روانشناسی است. این هنرمند از سال ۶۰ با نمایشگاه در موزه معاصر فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرده است. او نقاش، مجسمه‌ساز، شاعر و مدرس دانشکده و مدیر گالری مولاییان در بابل است.

وی تاکنون آثارش را در نمایشگا‌ه‌های مختلفی در داخل و خارج کشور به نمایش گذاشته است. او در نقاشی‌هایش رویکردی انتزاعی دارد و برخی از آثارش نیز محتوای اجتماعی دارند. در صفحه شخصی این هنرمند در اینستاگرام از نمایش 30 اثر از مجموعه آثار دوره های مختلف نقاشی ایشان در نمایشگاه و فروشگاه مجازی اطلاع داده شده است.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
مقاله
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi