- مازندران - اکران فیلم های نخستین جشنواره بین المللی فیلم حوا در ساری

اکران فیلم های نخستین جشنواره بین المللی فیلم حوا در ساری

تاریخ 19 تیر 1402 ساعت 16:28:07
کد خبر: 002446
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت :۳۰ اثر سینمایی از نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم «حوا» طی روزهای ۲۰ تا ۲۳ تیرماه در سینما کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران واقع در ساری به نمایش گذاشته می شود.
اکران فیلم های نخستین جشنواره بین المللی فیلم حوا در ساری

به گزارش واژه روز به نقل از خبرگزاری  ایرنا مازندران، محمد تقی روحی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد: در این مجموعه سینمایی با اکران آثار سینمای ایران با موضوع «زن و خانواده» از ساعت ۱۵ الی ۲۳ روز سه شنبه تا روز جمعه هفته جاری میزبان علاقه‌مندان سینما است.

وی افزود: از فردا اکران فیلم های سینمایی در بخش فیلم کوتاه، فیلم مستند و فیلم سینمایی در سانس های مختلف در سالن سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ساری به نمایش درمی‌آید و اکران فیلم‌ها تا ۲۳ تیرماه ادامه دارد.

وی با اشاره به شعار جشنواره «ما پای خانواده ایستاده ایم»، بیان کرد: این جشنواره در موضوعات حوزه های زن و خانواده، نقش زنان در جامعه، فرصتی برای شناسایی استعدادها، توانایی ها و خلاقیت جوانان در قالب تولیدات سینمایی جدید است.

روحی گفت: یکی از اهداف این جشنواره مشارکت جامعه فرهنگی و هنری در امر ترویجی و تبلیغی ارزش ها و باورها نسبت به حوزه زنان و خانواده در جامعه است.

وی افزود: تقویت ظرفیت های مختلف فرهنگی، هنری و عرصه های مختلف بانوان و معرفی آنها به جامعه در این جشنواره مورد توجه است.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی مازندران بیان کرد: آثار جشنواره حوا رایگان اکران می شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها