- مازندران - پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت روز هنر انقلاب اسلامی

پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت روز هنر انقلاب اسلامی

تاریخ 20 فروردین 1403 ساعت 22:42:02
کد خبر: 002633
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در پیامی که به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و روز هنر انقلاب اسلامی صادر کرد، آورده است: این روز فرصتی برای ابراز ارتباط عمیق هنر با ارزش‌های انقلابی اسلامی و ترویج مفاهیم دینی و انقلابی است
پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت روز هنر انقلاب اسلامی

به گزارش  واژه روز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، احسان آهنگر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به مناسبت روز هنر انقلاب اسلامی و سالروز شهادت سید مرتضی آوینی پیامی صادر کرد؛ متن این پیام به این شرح است: 

به نام خداوند رحمتگر و مهربان 

با سلام و احترام 

ضمن گرامیداشت ۲۰ فروردین سالروز شهادت سید مرتضی آوینی، روز هنر انقلاب اسلامی را به همه هنرمندان، فیلمسازان و علاقه‌مندان به هنر و فرهنگ تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. 

روز هنر انقلاب اسلامی فرصتی است برای گرامی‌داشت هنرمندان و تقدیر از نقش اساسی آن‌ها در نگاه ارزشمند به مسائل اجتماعی و فرهنگی. این روز، فرصتی است برای ابراز ارتباط عمیق هنر با ارزش‌های انقلابی اسلامی و ترویج مفاهیم دینی و انقلابی از طریق ابزارهای هنری و فرهنگی. 

سالروز شهادت شهید آوینی، یادآور دلاوری و شهامت است که این فرزند بزرگوار ایران در راه حق و انقلاب اسلامی نمونه‌ای برای همه ما بود. او با تضحیه خود، برای دفاع از ارزش‌های انقلاب و مردم ایران، نمونه‌ای برای همه جوانان و هنرمندان بود. 

امیدوارم با توجه به ارزش‌های انقلابی اسلامی و هدایت‌های مقام معظم رهبری، بتوانیم در راستای توسعه فرهنگ و هنر اسلامی، گام‌های مؤثری برداریم و به دستاوردهای بزرگی دست یابیم. 

با آرزوی موفقیت و سعادت برای همه عزیزان و هموطنان عزیز.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها