- مازندران - هنرمند عکاس مازندران در جشنواره هنرهای تجسمی فجر برگزیده شد

هنرمند عکاس مازندران در جشنواره هنرهای تجسمی فجر برگزیده شد

تاریخ 05 اسفند 1402 ساعت 18:32:16
کد خبر: 002624
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: یکی از هنرمندان عکاس استان توانست در جشنواره ملی هنرهای تجسمی فجر، به عنوان برگزیده بخش عکس تقدیر شود.
هنرمند عکاس مازندران در جشنواره هنرهای تجسمی فجر برگزیده شد

به گزارش واژه روز به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، احسان آهنگر اظهار داشت: شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر کشور با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر روز سوم اسفندماه در تالار وحدت تهران برگزار شد.  

 

وی با اشاره به ماهیت فرهنگی انقلاب اسلامی، برگزاری نمایشگاه‌ها و رویدادهای مهم فرهنگی هنری به مناسبت دهه فجر ازجمله جشنواره تئاتر، فیلم، رسانه، مد و لباس و هنرهای تجسمی را به همین دلیل عنوان کرد که همگام با سایر استان‌های کشور در مازندران نیز به اجرا درآمد و برگزیدگان سطح ملی نیز در تهران تجلیل شدند.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران اعلام کرد: در شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، محمد رضایی هنرمند مازندرانی(ساروی) در بخش آزاد – رشته عکس توانست به عنوان "برگزیده" دست یابد و تندیس زیبای طوبی زرین را از آن خود کند.

 

احسان آهنگر این افتخار آفرینی را به آقای رضایی تبریک گفت و برای او و دیگر هنرمندان استان مازندران توفیقات بیشتر را خواستار شد.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها