- مازندران - دو بوم‌گردی در گلوگاه افتتاح شد

دو بوم‌گردی در گلوگاه افتتاح شد

تاریخ 09 شهریور 1401 ساعت 14:24:31
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 002090
اقامتگاه بوم‌گردی خانه آرامش و اقامتگاه بوم‌گردی بی بی شهناز با حضور فرماندار و مسئولان شهرستانی در روستای لمراسک و روستای مهدیرجه شهرستان گلوگاه افتتاح شد.
دو بوم‌گردی در گلوگاه افتتاح شد

به گزارش واژه‌روز به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران، مهدی داودی عصر دیروز هشتم شهریور ۱۴۰۱ در مراسم گشایش اقامتگاه بوم‌گردی خانه آرامش که با حضور جمعی از مسئولان اجرایی شهرستان گلوگاه برگزار شده بود، ضمن اعلام نگاه حمایتی دولت مردمی از طرح‌های گردشگری، گفت: روستای لمراسک با اهدای ۳۷ شهید والا مقام، روستای شناسنامه‌دار انقلاب و شهرستان گلوگاه بوده و دارای ظرفیت بالایی برای طرح‌های گردشگری است.

فرماندار شهرستان گلوگاه در ادامه به بناهای تاریخی روستای لمراسک از جمله حمام تاریخی باز سازی شده و دین تپه اشاره کرد و افزود: دولت سیزدهم به‌دنبال توسعه و رونق اقتصاد روستایی است‌.

او در آیین افتتاح اقامتگاه روستای مهدیرجه افزود: این روستا از استعدادهای طبیعی و فرهنگی بالایی برخوردار است و متقاضیان طرح‌های گردشگری در روستا نیازمند حمایت و پشتیبانی همه جانبه هستند، از همه مسئولان مربوطه پیگیری جدی در راستای توسعه و توانمندسازی روستا را خواستار هستیم.

اقامتگاه بوم‌گردی بی‌بی شهناز با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال و ایجاد ۴ شغل به‌طور مستقیم و ۷ شغل به‌طور غیر مستقیم و اقامتگاه بوم‌گردی آرامش با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال و ایجاد ۳ شغل به‌طور مستقیم و ۵ شغل به‌طور غیر مستقیم فعالیت خود را آغاز کردند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
عضویت در خبرنامه
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها