- مازندران - شورای جامع فرهنگ و هنر در استان و شهرستان ها تشکیل می شود

شورای جامع فرهنگ و هنر در استان و شهرستان ها تشکیل می شود

تاریخ 02 خرداد 1401 ساعت 13:07:57
منبع: واژه‌روز
کد خبر: 001900
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ، از تشکیل شورای جامع فرهنگ و هنر در استان و شهرستان ها با حضور نخبگان فرهنگی و هنری خبر داد.
 شورای جامع فرهنگ و هنر در استان و شهرستان ها تشکیل می شود

به گزارش واژه‌روز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران حسین جوادی در شورای اداری که صبح امروز در این اداره کل  برگزار شد ، با بیان این مطلب افزود : این شورا که متشکل از نخبگان فرهنگی و هنری خواهد بود برای پیشرفت امور فرهنگی و هنری استان و شهرستان ها و ارائه طرح های نو در مرکز استان و شهرستان ها تشکیل خواهد شد.

وی اظهار داشت : ما با انعقاد تفاهم نامه با سازمان ها و ادارات و تعامل  با آن ها سعی خواهیم کرد تا از ظرفیت های سایر دستگاهها در پیشرفت فرهنگ و هنر استان استفاده نماییم.

جوادی افزود: طرح ها و برنامه های متعددی را آماده کرده ام که از جمله آنها می توان به استفاده از ظرفیت های بالای فضای مجازی ، همکاری با صداوسیما برای تولید محتوا ،  تولید گنجینه صوتب تصویری از زندگی مشاهیر و نخبگان فرهنگی و هنری استان و جشنواره بزرگ استعدادیابی "مازنی هنر" برای هنرمندان مازندرانی سراسر جهان اشاره کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان از رییسان ادارت شهرستان ها خواست تا با کارجهادی و تعامل بیشتر با مسئولین و اهالی فرهنگ و هنر و رسانه برای پیشرفت امور تلاش نمایند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پوستر
عضویت در خبرنامه
گزارش
یادداشت
گفت و گو
logo-samandehi
سامانه جامع رسانه ها