- مازندران - ثبت نام وام کرونا برای مراکز فرهنگی بدون بیمه در مازندران تمدید شد

ثبت نام وام کرونا برای مراکز فرهنگی بدون بیمه در مازندران تمدید شد

تاریخ 08 مرداد 1399 ساعت 14:28:43
کد خبر: 000912
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: شاغلان و مراکز فرهنگی بدون بیمه در مازندران می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی کارا برای ثبت نام تسهیلات کرونا اقدام کنند.
ثبت نام وام کرونا برای مراکز فرهنگی بدون بیمه در مازندران تمدید شد

به گزارش واژه روز، «عباس زارع» اظهار کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، ارسال پیامک اطلاع‌رسانی و دعوت از متقاضیان مشمول دریافت تسهیلات را از روز پنجشنبه ۱۲ تیرماه آغاز کرده و متقاضیان مشمول می‌توانند تا ۱۵ مرداد، با مراجعه به سامانه کارا برای تسهیلات کرونا به نشانی https://kara.mcls.gov.ir ثبت نام کنند.

زارع اذعان کرد: از صاحبان کسب و کارهای فرهنگی، هنری و رسانه‌ای دارای مجوز از فرهنگ و ارشاد اسلامی دارای کد تأمین اجتماعی که تاکنون موفق به ثبت تقاضای دریافت تسهیلات کرونایی در سامانه کارا نشدند، درخواست می‌شود تا تاریخ یاد شده نسبت به ثبت تقاضای خود در بخش بنگاه‌های رسمی در این سامانه به آدرس  https://kara.mcls.gov.irاقدام کنند.

وی همچنین گفت: طبق اعلام رسمی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، متقاضیانی که دارای سابقه فعالیت‌های هنری بوده یا خبرنگارانی که فعال هستند اما فاقد بیمه هستند نیز به بخش متقاضیان فاقد بیمه در سایت کارا مراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد: فعالان هنری یا رسانه‌ای که دارای مجوز فعالیت هنری یا رسانه‌ای از فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند ولی خودشان نسبت به امر بیمه اقدام کرده اند نیز می‌توانند با مراجعه به بخش متقاضیان خویش فرمایی،تا مهلت یاد شده نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. این تمدید فقط تا ۱۵ مردادماه فرصت ثبت نام در سامانه کارا را فراهم کرده است.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi