- مازندران - مهلت ارسال آثار جشنوارۀ آهنگسازی «پوپک» تمدید شد

حسین پورمظفر:

مهلت ارسال آثار جشنوارۀ آهنگسازی «پوپک» تمدید شد

تاریخ 18 خرداد 1399 ساعت 14:24:35
منبع: واژه روز
کد خبر: 000708
«حسین پورمظفر» از برگزاری اولین جشنوارۀ آهنگسازی «پوپک» خبر داد.
مهلت ارسال آثار جشنوارۀ آهنگسازی «پوپک» تمدید شد

 

مهدیه کیهانی، واژه روز: «حسین پورمظفر» آهنگساز و مدرس ساز سنتور از برگزاری اولین جشنوارۀ آهنگسازی «پوپک» خبر داد. این جشنواره که با محوریت ساز سنتور برای سنتورنوازان زیر هجده سال برگزار می‌شود، توسط «حسین پورمظفر» و با همکاری آموزشگاه موسیقی «صبا» ساری و حمایت مالی «گالری هنری پاییز» انجام می‌شود.

نخستین دورۀ این جشنواره به سبب شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار می‌شود، لیکن رقابت در دوره‌های بعدی که پس از رفع خطرات ناشی از این ویروس برگزار خواهند شد، به صورت حضوری است.

 

مدیر اجرایی جشنواره، حسین پورمظفر، در مورد هدف از برگزاری این جشنواره گفت: «هدف از برگزاری این جشنواره از طرفی شناخت و معرفی آهنگسازان جوان و همچنین ایجاد بستری مناسب برای انگیزه‌ دادن به این رده‌ی سنی از هنرمندان و ایجاد خلاقیت و ترویج فرهنگ موسیقایی است».

پورمظفر با اشاره به محدودیت تعداد شرکت‌کنندگان این ردۀ سنی افزود: «به دلیل این‌که جشنواره به صورت تخصصی به آهنگسازی این رده سنی می‌پردازد، طبیعتاً شرکت‌کنندگان کمتری هم خواهد داشت؛ اما این شرکت‌کنندگان با بقیۀ هم‌رده‌ای‌های خود متفاوتند و تفاوتشان در ذهن ملودی‌پرداز آن‌هاست. یعنی این نوجوانان، خلاق هستند و در آینده موزیسین‌های واقعی خواهند شد».

جشنواره در دو ردۀ سنی 10 تا 14 سال و 14 تا 18 سال برگزار می‌شود.

فرصت ارسال آثار که پیش از این تا 25 خردادماه سال جاری بود، تا 31م این ماه تمدید شد.

آقایان «احسان ناصری»، «محمود نوذری»، «پویا سرایی»، «عابد آقانژاد» و «دانیال اژدری» به داوری مجموعه‌رقابت‌های این جشنواره خواهند پرداخت.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینستاگرام poopak_festival@ مراجعه کنند یا با تلفن 09360305004 تماس بگیرند.

 

Bookmark and Share
سغیدی
19 خرداد 1399 ساعت 14:44:42
- 0
ارسال پاسخ
با آرزوی موفقیت برای استاد پورمظفر عزیز.
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi