- مازندران - ثابت ماندن قیمت بلیت‌ها تا پایان محرم و صفر

مدیر روابط عمومی معاونت هنری خبر داد

ثابت ماندن قیمت بلیت‌ها تا پایان محرم و صفر

تاریخ 14 تیر 1399 ساعت 12:50:17
منبع: موسیقی ما
کد خبر: 000796
مدیر روابط عمومی معاونت هنری از ثابت ماندن قیمت بلیت کنسرت‌ها تا پیش ازماه‌های محرم و صفر خبر داد. پس از پایان این دو ماه که ‌هم‌ارز است با آغاز شهریورماه، تهیه‌کنندگان در مورد قیمت‌های جدید تصمیم‌گیری خواهند کرد.
ثابت ماندن قیمت بلیت‌ها تا پایان محرم و صفر

به گزارش واژه روز به نقل از موسیقی ما، «مجید فروغی» - مدیر روابط عمومی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی- می‌گوید: «در اردیبهشت ماه جلساتی با حضور مدیرکل دفتر موسیقی، مدیرعامل خانه موسیقی، مدیرعامل انجمن صنفی هنرمندان موسیقی، مدیرعامل مجمع صنفی تولیدکنندگان آثار شنیداری و نمایندگان سالن‌های اجرای موسیقی با موضوع چگونگی بازگشایی سالن‌ها و اجرای موسیقی با توجه به تعطیلی چندماهه به دلیل شیوع کرونا برگزار شد. در این جلسات درباره لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و برگزاری کنسرت موسیقی با ۵۰ درصد ظرفیت سالن‌ها توافق شد. در این جلسات توافق شد که تا پایان مردا ماه قیمت بلیت کنسرت‌ها افزایش نداشته باشد و بعد از این دوران افزایشِ احتمالی قیمت بلیت بررسی شود.»

 

او البته تاکید می‌‌کند: «قیمت بلیت کنسرت‌ها توسط تهیه‌کنندگان تعیین می‌شود و دفتر موسیقی و ارشاد هیچ نقشی در این میان ندارند؛ بنابراین تهیه‌کنندگان باید با توجه به هزینه‌های برگزاری کنسرت، گروه‌های موسیقی، اجاره سالن، شرایط تبلیغات، اقبال مخاطبان به خواننده و ... در این زمینه تصمیم بگیرند.»

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi