- مازندران - مراسم روز خبرنگار ۱۶ مردادماه در مازندران برگزار می‌شود

مراسم روز خبرنگار ۱۶ مردادماه در مازندران برگزار می‌شود

تاریخ 15 مرداد 1399 ساعت 13:31:41
منبع: واژه روز
کد خبر: 000946
معاون فرهنگی رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: مراسم روز خبرنگار امسال روز پنج‌شنبه ۱۶ مرداد با حضور ویدئو کنفرانسی استاندار و فرمانداران همراه با تجلیل از خبرنگاران در هر شهرستانی برگزار شود.
مراسم روز خبرنگار ۱۶ مردادماه در مازندران برگزار می‌شود

به گزارش واژه روز، معصومه فرجی با عرض تبریک به مناسبت هفدهم مردادماه سالروز بزرگداشت فعالان حوزه رسانه و روز خبرنگار، اظهار کرد: هر ساله مراسم روز خبرنگار در سطح استانی با حضور اصحاب رسانه و پیشکسوتان این حوزه همراه با تجلیل از خبرنگاران برتر و معرفی پیشکسوتان برگزار می‌شد، اما در سال‌جاری با توجه به محدودیت‌های ویژه دوران کرونا، برگزاری این مراسم نیز با محدودیت‌هایی همراه خواهد بود.

 

وی افزود: بنا بر آخرین تصمیمات مقرر شد تا در روز پنج‌شنبه ۱۶ مردادماه ساعت ۱۰صبح، مراسم تجلیل از خبرنگاران در هر شهرستانی با استقرار خبرنگاران در محل فرمانداری‌ها برگزار شود.

 

معاون فرهنگی رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خاطرنشان کرد: این مراسم به صورت همزمان از طریق ویدئو کنفرانس با حضور استاندار و فرمانداران انجام و پس از سخنرانی استاندار، ادامه مراسم در فرمانداری‌های هر شهرستان انجام خواهد شد.

 

فرجی ادامه داد: این مراسم با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، خانه مطبوعات، بسیج رسانه و استانداری مازندران برگزار می‌شود.

 

وی عنوان کرد: در این مراسم تعدادی از پیشکسوتان حوزه رسانه استان، خانواده‌ شهید محمدحسین قریب طزره شهید شاخص  رسانه و خبرنگاران برتری که طی سال گذشته حائز رتبه‌های کشوری شده‌اند، مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

 

به گفته معاون فرهنگی رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، ۱۷خبرگزاری، ۱۶ روزنامه، ۷۴هفته‌نامه، ۱۶۹پایگاه خبری و ۵۲۹خبرنگار عضو خانه مطبوعات و نزدیک ۵۰۰ خبرنگار آزاد در استان مازندران مشغول فعالیت هستند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نامو ایمیل اختیاری می‌باشد.
آخرین مطالب
پربازدیدها
پوستر
عضویت در خبرنامه
یادداشت
گزارش
گفت و گو
logo-samandehi